Kilpa-aerobic

Lopulliset tulokset TULOSSIVULLA 

AG1 IW FINAALI tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. Ella Rautiainen, VaKP  8,000  7,950  1,350  17,300
2. Fanny Samppa, TuUL  8,500  8,300  1,600  18,400
3. Alina Kuutti, KNV  7,800  7,650  1,550  17,000
4. Linn Agha, TuUL  8,200  7,800  1,400  17,400
5. Essi Lehtonen, VaKP  8,700  8,450  1,450  18,600
6. Minttu Kataja, TuUL  8,000  8,000  1,350  17,350
7. Riina Halttunen, VaKP  8,200  7,500  1,500  Chair -0,5  16,700
8. Erica Tenn, TuUL  7,700  7,600  1,400  16,700
AG2 IW FINAALI tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. Veera Mäkiranta, SVO  7,300  7,550  1,650  16,500
2. Camilla Berström, KNV  7,950  7,900  1,650  17,500
3. Inka Virho, TuUL  7,200  8,000  1,400  16,600
4. Riina Lehtonen, VaKP  8,450  8,550  2,050  19,050
5. Heidi-Maria Alander, TuUL  8,000  8,100  1,600  Line -0,1  17,600
6. Aliisa Semi, VaKP  8,000  8,300  2,050  18,550
7. Ana Neculae, TuUL  7,850  7,750  1,850  17,450
8. Jasmin Koskinen, PYRY  7,900  7,750  1,550  17,200
AG1 TR FINAALI tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. SVO / Ojala, Klutas, Murtomäki  6,950  7,650  0,800  15,400
2. VaKP / Lahtinen, Tossavainen, Vatanen  6,500  7,350  1,100  14,950
3. VaKP / Halttunen, Lehtonen, Rautiainen  7,850  8,100  1,500  Line -0,1  17,350
4. TuUL / Samppa, Kantola, Wessberg  7,400  7,750  1,400  16,550
5. ONV / Siuriainen, Lainio, Pääskylä  6,250  7,200  0,550  Line -0,1  13,900
6. HAG / Nieminen, Löövi, Rousku  6,150  7,000  0,650  13,800
7. JNV / Heikkilä, Kolho, Jukkala  6,600  7,400  1,000  15,000
AG2 TR FINAALI tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. VaKP / Berg, Riskumäki, Setälä  6,900  7,450  1,450  15,800
2. TuUL / Nekula, Virho, Alander  7,050  7,450  1,200  15,700
3. VaKP / Koljander, Lehtonen, Semi  7,650  7,850  2,000  17,500
AG1 GR FINAALI tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. TuUL / Paavola, Nyholm, Koskinen, Hautajärvi, Rotkus  7,100  6,950  0,600  14,650
2. TuUL / Altis, Herlevi, Kivelä, Mäki, Tenn  7,800  7,500  0,900  16,200
3. TuUL / Agha, Kataja, Kantola, Wessberg, Samppa  8,050  7,650  1,100  16,800
4. VaKP / Halttunen, Humala, Lehtonen, Nurminen, Nyman  7,950  7,850  1,400  17,200
AG2 GR FINAALI tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. VaKP / Berg, oljander, Lehtonen, Riskumäki, Semi  7,350  7,900  1,850  17,100

 

FINAALI naiset IW tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. Pauliina Raatikainen, TuUL  8,350  8,650  2,350  19,350
2. Verena Kortelainen, Fliku  7,750  8,000  1,800  17,550
3. Jenna-Maria Muona, TuUL  7,450  8,050  1,450  16,950
4. Erika Rautiainen, VaKP  8,150  8,350  2,300  18,800
5. Milla Kallioniemi, PYRY  8,200  8,450  2,350  19,000
6. Laura Vihervä, VaKP  8,750  8,850  2,850  20,450
FINAALI naiset TR tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
SEN TR 1 Oulun Pyrintö / Ella Murtomäki, Pihla Ojala, Janette Åman  7,050  7,800  1,900  16,750
SEN TR 2 Turun Urheiluliitto / Nelli Nyberg, Jenna-Maria Muona, Pauliina Raatikainen  7,100  8,300  1,950  17,350
SEN TR 3 Fliku-82 / Krista Haapalainen, Verena Kortelainen, Jasmin Lahtinen  7,000  7,700  1,200  Line -0,2  15,700
FINAALI naiset GR tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
SEN GR 1 Valkeakosken Koskenpojat / Laura Vihervä, Erika Rautiainen, Elina Karjalainen, Tanja Martikainen, Milla Kallioniemi  7,550  8,350  2,000  17,900

 

 

AG 1 tekniikka taiteellisuus vaikeus bonus / vähennys yht.
1. Fanny Wessberg, TuUL  8,000  7,850  1,450  17,300
2. Oona Kangas, ONV  7,650  7,500  1,350  16,500
3. Henriikka Nyman, VaKP  7,750  7,550  1,400  16,700
4. Alina Kuutti, KNV  8,100  7,950  1,550  17,600
5. Fanny Samppa, TuUL  8,150  8,200  1,750  18,100
6. Erica Tenn, TuUL  8,300  8,100  1,350  17,750
7. Amanda Lahtinen, VaKP  7,500  7,500  1,150  16,150
8. Riina Halttunen, VaKP  8,150  8,150  1,500  17,800
9. Nanna Ala-Riihimäki, SVO  7,450  7,550  0,900  Chair -0,2  15,700
10. Mona Lahtinen, Fliku  7,950  7,700  1,550  17,200
11. Kristiina Kukkoniemi, HAG  7,650  7,300  1,400  16,350
12. Essi Lehtonen, VaKP  8,650  8,500  1,800  18,950
13. Minttu Kataja, TuUL  8,250  8,200  1,550  18,000
14. Sini Nurminen, VaKP  7,400  7,400  0,850  15,650
15. Linn Agha, TuUL  7,950  8,100  1,450  17,500
16. Sonetta Humala, VaKP  8,050  7,950  1,250  17,250
17. Noora Nikkari, SVO  7,750  8,050  1,400  17,200
18. Nea Kivelä, TuUL  8,150  7,600  1,650  17,400
19. Ella Rautiainen, VaKP  8,000  8,150  1,300  17,450
20. Amanda Haatainen, ONV  7,700  7,500  1,00  16,200
AG 2 tekniikka taiteellisuus vaikeus yht.
1. Annika Saastamoinen, ONV  6,600  7,000  1,200  14,800
2. Maija Kyyrönen, KajaGym  6,650  7,200  1,050  14,900
3. Veera Setälä, VaKP  6,800  7,550  1,650  16,000
4. Heidi-Maria Alander, TuUL  7,800  8,050  1,500  17,350
5. Karoliina Härkin, Fliku  6,250  6,750  1,050  14,050
6. Neea Nikkari, SVO  6,200  7,150  1,250  14,600
7. Ana Neculae, TuUL  8,050  7,700  2,000  17,750
8. Inka Virho, TuUL  7,300  7,850  1,600  16,750
9. Tiia Finne, JNV  6,450  6,900  1,050  14,400
10. Jasmin Koskinen, PYRY  8,400  8,050  2,150  18,600
11. Sara Haapala, SVO  7,150  7,800  1,500  16,450
13. Tuuli Tuomilehto, SVO  6,950 7,800  1,650  16,400
14. Riina Lehtonen, VaKP  8,500  8,600  2,000  19,100
15. Laura Kaapro, TuUL  7,050  7,450  1,700  16,200
16. Aino Nuolivirta, SVO  6,450  6,950  1,100  14,500
17. Aliisa Semi, VaKP  8,050  8,400  2,050  18,500
18. Camilla Bergström. KNV  8,050  7,850  1,400  17,300
19. Veera Mäkiranta, SVO  7,300  7,500  1,650  16,450
20. Sara Jaanu, HAG  6,950  7,300  1,100  D -0,500 Line -0,1  14,750
Naiset tekniikka taiteellisuus vaikeus  bonus / vähennys yht.
1. Nelli Nyberg, TuUL  7,550  7,750  1,700  17,000
2. Heli Lehtinen, ONV  7,100  7,200  1,450  15,750
3. Mette Mehtäläinen, KNV  7,150  7,700  1,800  16,650
4. Pauliina Raatikainen, TuUL  8,500  8,600  2,350  19,450
5. Hanna Rantanen, TuUL  7,650  6,050  0,800  Line -0,1 Chair -2,0  12,400
6. Inkariina Laine, KNV  7,750  7,500  1,900  17,150
7. Milla Kallioniemi, PYRY  8,500  8,400  2,350  19,250
8. Erika Rautiainen, VaKP  8,450  8,550  2,700  19,700
9. Pihla Ojala, OP  7,350  7,550  2,300  17,200
10. Annemari Humaloja, HAG  7,300  7,200  1,650  16,150
11. Elina Karjalainen, VaKP  7,500  7,750  2,150  17,400
12. Sanni Mäntykivi, SVO  7,900  8,100  2,100  18,100
13. Verena Kortelainen, Fliku  7,900  8,150  2,300  18,350
14. Laura Vihervä, VaKP  8,700  8,900  2,850  20,450
15. Henriikka Riihitupa, PYRY  7,500  7,400  2,000  16,900
16. Tanja Martikainen, VaKP  7,900  7,950  2,000  17,850
17. Nea Toivanen, Fliku  7,300  7,500  1,450  16,250
18. Salla Rasinmäki, JNV  7,000  7,300  1,750  16,050
19. Jenna-Maria Muona, TuUL  7,900  8,100  2,050  18,050
20. Maria Halme, JNV  6,900  7,500  1,550  Line -0,1  15,850