A-halli sunnuntai

Kellonajat arvioita. Finalistijoukkueet päivitetään tälle sivulle alkukilpailun jälkeen.

SM 2013_A-halli su osa 1 (pdf-tiedosto)

  • JV 12-14v finaali
  • esityksiä

SM 2013_A-halli su osa 2 (pdf-tiedosto)

  • RV vannefinaali
  • RV pallofinaali
  • RV keilafinaali
  • RV nauhafinaali
  • JV noviisit finaali
  • JV naiset finaali
JV 12-14v finaalit
13:00 Avajaiset
13:10 1. VaaKu / Sitrit
13:13 ESITYS: Tiuku
13:18 2. HyVoLi,JäV,MäV Freyat jr
ESITYS: Aura
13:24 3. TuPy / Siksak
ESITYS: Emilia Minkkinen
13:30 4. TaE / Alexa S
ESITYS: Viivi Saarenmaa
13:36 5. OVO / Team Titaanit
ESITYS: RV-maajoukkue
13:42 6. RaIsku / Finea
ESITYS: Odilia
13:48 7. TV / Taika
13:54 8. SCV / Varietee
14:00 9. PNV / Mimosa

 

 

SM 2013   su 12.5. klo 14.30 A-halli
 
  RV välinefinaalit JV noviisit finaali
14:30 Avajaiset
14:35 1. Iina Linna (Elise), vanne
14:37 1. TapVo / Team Tapiola
14:40 2. Aino Purje (Elise), vanne
14:42 3. Inessa Rif (SVSE), vanne
14:45 2. TuJy / Flex
14:48 4. Kati Rantsi (Elise-J), vanne
14:50 5. Ekaterina Volkova (Elise), vanne
14:52 3. JäV / Finett
14:55 6. Jouki Tikkanen (ReRa), vanne
14:57 1. Kati Rantsi (Elise-J), pallo
14:59 4. TTNV, TaSi / Fionat -96
15:02 2. Jouki Tikkanen (ReRa), pallo
15:04 3. Ekaterina Volkova (Elise), pallo
15:06 5.JNV / Sole
15:09 4. Iina Linna (Elise), pallo
15:11 5. Aino Purje (Elise), pallo
15:13 6. OVO / OVO Akatemia Magneetit
15:16 6. Inessa Rif (SVSE), pallo
JV naiset finaali
15:19 1. TuPy / Sanix
15:22 1. Iina Linna (Elise), keilat
15:25 2. Ekaterina Volkova (Elise), keilat
15:28 2. PNV / Gloria
15:31 3. Inessa Rif (SVSE), keilat
15:33 4. Kati Rantsi (Elise-J), keilat
15:35 3. TV / Minetit
15:38 5. Jouki Tikkanen (ReRa), keilat
15:40 6. Aino Purje (Elise), keilat
15:42 4. JNV / Sirius
15:45 1. Ekaterina Volkova (Elise), nauha
15:48 2. Iina Linna (Elise), nauha
15:50 5. OVO / OVO Team
15:53 3. Inessa Rif (SVSE), nauha
15:55 4. Riikka Kangas (Elise), nauha
15:57 6. OVO / OVO Akatemia
16:00 5. Kati Rantsi (Elise-J), nauha
16:02 6. Jouki Tikkanen (ReRa), nauha
16:05 ESITYS Team Minetit 14-16v
16:08 ESITYS RV maajoukkue
16:12 RV palkintojen jako vanne
16:20 RV palkintojen jako pallo
16:28 RV palkintojen jako keilat
16:36 RV palkintojen jako nauha
16:44 JV palkintojen jako 16-18 v.
16:54 JV palkintojen jako naiset
17:05 Kilpailut päättyvät