A-halli lauantai

SM 2013_A-halli la 10-14 (pdf-tiedosto)

  • RV neliottelu, naiset
  • JV 12-14vJV noviisit
  • JV naiset 

SM 2013_KA sennut finaali la 15.00 (pdf-tiedosto)

  • KA naiset yksilöt
  • KA naiset joukkueet
  • KA naiset ryhmät

SM 2013_A-halli la 16.30 (pdf-tiedosto)

  • JV juniorit
  • RV juniorijoukkueet
  • KA AG1 yksilöt
  • KA AG2 yksilöt
  • KA AG1 joukkueet
  • KA AG2 joukkueet
  • KA AG1 ryhmät
  • KA AG2 ryhmät

Kellonajat arvioita.

Lauantai 11.5.2013 päivitys 10.5.2013
RV 4-ottelu JV 12-14v JV 16-18v
10:00 Avajaiset
10:10  Jenni Kaita, Elise, vanne
10:12 1. Tapiolan Voimistelijat Team Lumi Kide
10:15 Riikka Kangas, Elise, vanne
10:17 1. Turun Jyry Flex
10:20 Solja Säde, Elise, vanne
10:22 2. Tapiolan Voimistelijat Team Lumi Sade
10:25 Heleri Kolkkanen, Elise, vanne
10:27 2. Järvenpään Voimistelijat Finett
10:30 Kati Rantsi, Elise-J, vanne
10:32 3. Vaasan Vasamattaret Lidia Z
10:35 Ekaterina Volkova, Elise, vanne
10:37 3. TTNV/TaSi Fionat -96
10:40 Anfisa Inkeroinen, TLS, vanne
10:42 4. Voimistelu- ja urheiluseura Elise Team Smaragdit
10:45 Jouki Tikkanen, ReRa, vanne
10:47 4. Rantaperkiön Isku Luna
10:50 Sonja Kokkonen, Elise, vanne
10:52 5. Vantaan Voimisteluseura Aquila
10:55 Iina Linna, Elise, vanne
10:57 5. Kotkan Kiri Pegasos
11:00 Inessa Rif, SVSE, vanne
11:02 6. Turun Nv Celeste
11:05 Aino Purje, Elise, vanne
11:07 6. OVO OVO Akatemia Magneetit
11:10 Jenni Kaita, Elise, pallo
11:12 7. Vaajakosken Kuohu Sitrit
11:15 Riikka Kangas, Elise, pallo
11:17 7. Jyväskylän Nv Sole
11:20 Solja Säde, Elise, pallo
11:22 8. Jyväskylän Nv Xsiia
11:25 Heleri Kolkkanen, Elise, pallo
11:27 8. Tapiolan Voimistelijat
11:30 Kati Rantsi, Elise-J, pallo
11:32 9. Lahjan Tytöt Rosat
11:35 Ekaterina Volkova, Elise, pallo
11:38 Anfisa Inkeroinen, TLS, pallo
11:41 10. Turun Pyrkivä Siksak
11:43 Jouki Tikkanen, ReRa, pallo
11:48 Sonja Kokkonen, Elise, pallo
11:51 12. JäV/MäV Felodia
11:54 Iina Linna, Elise, pallo
11:56 Inessa Rif, SVSE, pallo
11:58 13. Keravan Nv Silva
12:01 Aino Purje, Elise, pallo
tauko 5 min
12:04 14. HyVoLi/JäV/MäV Freyat jr
12:06 Anfisa Inkeroinen, TLS, keilat
12:09 15. OVO Team Titaanit
12:12 Jouki Tikkanen, ReRa, keilat
12:15 16. TTNV Daaliat
12:18 Sonja Kokkonen, Elise, keilat
12:21 Iina Linna, Elise, keilat
12:23 17. Tampereen Voimistelijat Taika
12:26 Inessa Rif, SVSE, keilat
12:29 Aino Purje, Elise, keilat
12:31 18. Tapanilan Erä Alexa S
12:34 Jenni Kaita, Elise, keilat
12:37 Riikka Kangas, Elise, keilat
12:39 19. OVO Titaanit 2001
12:42 Solja Säde, Elise, keilat
12:45 20. Forssan Nv Lumitähdet
12:48 Heleri Kolkkanen, Elise, keilat
12:51 Kati Rantsi, Elise-J, keilat
12:53 21. Naantalin Voimistelijat Felidae
12:56 Ekaterina Volkova, Elise, keilat
12:59 22. Vantaan Voimisteluseura Team Vantaa Irena
13:02 Anfisa Inkeroinen, TLS, nauha
13:05 Jouki Tikkanen, ReRa, nauha
13:07 23. SC Vantaa Varietee
13:10 Sonja Kokkonen, Elise, nauha
13:13 24. Pakilan Voimistelijat Mimosa
13:16 Iina Linna, Elise, nauha JV naiset
13:18 Inessa Rif, SVSE, nauha
13:20 25. Turun Nv, Blue
13:23 1. Turun Pyrkivä Sanix
13:26 Aino Purje, Elise, nauha
13:28 26. Turun urheiluliitto Starlit Shine
13:31 Jenni Kaita, Elise, nauha
13:33 2. Olarin Voimistelijat OVO Team
13:36 Riikka Kangas, Elise, nauha
13:38 27. Pakilan Voimistelijat Dianna
13:41 3. Jyväskylän Nv Sirius
13:44 Solja Säde, Elise, nauha
13:46 28. OVO Titaanit 2000
13:49 4. Tampereen Voimistelijat Minetit
13:52 Heleri Kolkkanen, Elise, nauha
13:54 29. Rantaperkiön Isku Finea
13:57 5. Pakilan Voimistelijat Gloria
14:00 Kati Rantsi, Elise-J, nauha
14:02 6. Olarin Voimistelijat OVO Akatemia
14:05 Ekaterina Volkova, Elise, nauha
14:07 Rytmisen maajoukkueen esitys
14:10 4-ottelu palkintojenjako
14:30 Kilpailu päättyy
KA SEN FINAALI
15:00 Avajaiset
15:10 1. Pauliina Raatikainen, TuUL
15:14 2. Verena Kortelainen, Fliku
15:18 3. Jenna-Maria Muona, TuUL
15:22 4. Erika Rautiainen, VaKP
15:26 5. Milla Kallioniemi, PYRY
15:30 6. Laura Vihervä, VaKP
15:34 esitys, RV maajoukkue
15:38 SEN TR 1 Oulun Pyrintö / Ella Murtomäki, Pihla Ojala, Janette Åman
15:42 SEN TR 2 Turun Urheiluliitto / Nelli Nyberg, Jenna-Maria Muona, Pauliina Raatikainen
15:46 SEN TR 3 Fliku-82 / Krista Haapalainen, Verena Kortelainen, Jasmin Lahtinen
15:50 SEN GR 1 Valkeakosken Koskenpojat / Laura Vihervä, Erika Rautiainen, Elina Karjalainen, Tanja Martikainen, Milla Kallioniemi
SEN palkintojenjako
KA KA JV 14-16v.
IW AG 1 IW AG 2 RV Joukkue
16:30 Avajaiset
16:40 1. Ella Rautiainen, VaKP
16:42 1. Veera Mäkiranta, SVO
16:44 SVS, SVSE ja SVSV / SVS Finland
16:46 1. TV / Team Minetit
16:50 2. Fanny Samppa, TuUL
16:52 2. Camilla Berström, KNV
16:54 Elise ja Elise-J / Orkideat
16:56 3. Alina Kuutti, KNV
16:58 3. Inka Virho, TuUL
17:00 TNV ja Flex / Team Unita
17:02 2. JNV / Lumo
17:06 4. Linn Agha, TuUL
17:08 4. Riina Lehtonen, VaKP
17:10 OVO / Team Titaanit
17:12 3. TTNV,TaSi / Fionat -97
17:16 5. Essi Lehtonen, VaKP
17:18 5. Heidi-Maria Alander, TuUL
17:20 Elise ja Elise-V / Nipsut
17:22 6. Minttu Kataja, TuUL
17:24 6. Aliisa Semi, VaKP
17:26 4. OVO / OVO Junior Team
17:30 7. Riina Halttunen, VaKP
17:32 7. Ana Neculae, TuUL
17:34 HämVS / Nuoret
17:36 8. Erica Tenn, TuUL
17:38 8. Jasmin Koskinen, PYRY
Tauko
KA, TR AG 1 KA, TR AG 2 JV 14-16v.
17:45 1. SVO / Ojala, Klutas, Murtomäki RV Joukkue
17:47 1. VaKP / Berg, Riskumäki, Setälä
17:49 SVS, SVSE ja SVSV / SVS Finland
17:51 2. VaKP / Lahtinen, Tossavainen, Vatanen
17:53 2. TuUL / Nekula, Virho, Alander
17:55 5. HyVoLi, JäV, MäV / Freyat
17:59 Elise ja Elise-J / Orkideat
18:01 3. VaKP / Halttunen, Lehtonen, Rautiainen
18:03 3. VaKP / Koljander, Lehtonen, Semi
18:05 4. TuUL / Samppa, Kantola, Wessberg TNV ja Flex / Team Unita
18:07 GR AG 1
18:09 1. TuUL / Matleena Paavola, Siiri Nyholm, Juulia Koskinen, Ella Hautajärvi, Heidi Rotkus
18:11 6. VVS / Adelie
18:15 5. ONV / Siuriainen, Lainio, Pääskylä
18:17 2. TuUL / Altis, Herlevi, Kivelä, Mäki, Tenn
18:19 OVO / Team Titaanit
18:21 6. HAG / Nieminen, Löövi, Rousku
18:23 3. TuUL / Agha, Kataja, Kantola, Wessberg, Samppa
18:25 7. VVS / Team Vantaa Junior
18:27 7. JNV / Heikkilä, Kolho, Jukkala
18:29 4. VaKP / Halttunen, Humala, Lehtonen, Nurminen, Nyman
18:31 Elise ja Elise-V / Nipsut
18:33
18:35 8. TuUL / Xonox
18:39 GR AG 2 HämVS / Nuoret
18:41 1. VaKP / Berg, oljander, Lehtonen, Riskumäki, Semi
18:55 JV 14-16v. Palkintojenjako
19:10 RV Joukkueet Palkintojenjako
19:20 KA AG 1 Palkintojenjako
19:30 KA AG 2 Palkintojenjako
19:50 Kilpailut päättyvät